Çözümler

Standarttan Özel Çözümlere, Platformunuz İçin Bir Çözümümüz Var!

Hava, Kara, Deniz ve Aviyonik çözümleri için son derece yetenekli mühendisler ve sahada kanıtlanmış uzmanlığımız hizmetinizde.

Standart güç bileşenleri kullanıyor ve bunları özel güç çözümlerine entegre ediyoruz. KOLT’un hacmi, ağırlığı, maliyeti ve alanı azaltmak için tasarlanan Hava, Kara, Deniz ve Füze platformları için çözümülerine göz atın.

 

Çözümler

Füze Güç Dönüşüm Sistemleri

Füze sistemlerinde kullanılan güç dağıtım ve tedarik yöntemleri, yüksek güvenilirlik gereksinimleri ile denetlenmektedir.

Optimize edilmiş mimarimiz ve etkin dağıtım çözümlerimiz ile güvenirliliği arttırmayı hedeflemekteyiz. Bu tür sistemlerdeki işleme ve veri toplama özellikleri, sistemdeki arıza ve hataları yakalama şansını arttırmakla beraber sistemde oluşan sorunları tanımlamayı kolaylaştırmaktadır.

 

Çözümler

Askeri Uçak Güç Sistemleri

KOLT’un askeri uçak içi ve dışı için üretilen güç üniteleri, sistemin tamamına yüksek verimli elektrik gücünü dağıtmak, düzenlemek ve tedarik etmek için tasarlanmıştır.

Konuyla ilgili geçmişte yaptığımız projelerimizle oluşan uzmanlığımız, bir sonraki projenizin tasarım, denetim ve doğrulama süreçleri için zaman, maliyet ve riski azaltmasını garantiler niteliktedir.

 

Çözümler

Zırhlı Araç Güç Sistemleri

Modern askeri zırhlı araçların içinde bulunan algılayıcılar, radarlar, iletişim modülleri ve silah sistemleri gibi yerleşik cihazları kesintiye uğramadan güç veren ve varlığını unutturan istikrarlı güç sistemleri gerektirir.

KOLT’un sahada test edilmiş ve kullanılan zırhlı araç güç sistemleri, kullanıcı müdahalesi gerektirmeden güvenli, sessiz, istikrarlı ve sorunsuz bir alternatif sunar.

 

Çözümler

Elektronik Emniyet ve Ateşleme Üniteleri

KOLT’un elektronik emniyet ve ateşleme birimleri, günümüzde kullanılan silah sistemlerine sorunsuz entegre edilebilir. Torpidolar, patlayıcılar, savaş başlıkları, füzeler ve bu silahları ateşleyen birimlerin dışında hava savunma sistemlerinin genelinde de kullanılabilir.

Kullanıcı arayüz birimleri, ateş idare ve güç dağıtım fonksiyonları ayrıca sistemin ihtiyacı olan bütün emniyet fonksiyonlarını yerine getiren bu birimler hava savunma sistemlerinin çağ atlamasına sebep olmaktadır.

 

Çözümler

Akıllı Mühimmat Güç Çözümleri

Kullanıldığı takdirde akibeti belli olan bu tür mühimmatların akıllı hale gelmesi ve ateşlenmesinin kolaylaşması için tasarlanan akıllı mühimmat sistemlerimiz sahada kanıtlanmıştır ve aktif olarak kullanılmaktadır.

Dikkatle tasarlanmış elektronik cihazlarımızla, bu silahlar ve mühimmatlar, saha savaşı için hedef edinme, hedefleme, yangın kontrol ve seyir düzeltme özelliklerine sahip olabilir.

Pin It on Pinterest